تتر 225 میلیون دلار USDT را مسدود کرد و آن را “بزرگترین انجماد USDT” نامید.

تتر

تتر از “بزرگترین انجماد USDT در تاریخ” خبر داده است. تتر با همکاری صرافی کریپتو Okx، 225 میلیون دلار USDT را به دنبال تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) مسدود کرد. ظاهراً این توکن‌ها به یک سندیکای بین‌المللی قاچاق انسان در آسیای جنوب شرقی که مسئول یک کلاهبرداری جهانی «قصابی خوک» در کریپتو است، مرتبط بودند.

بزرگترین انجماد USDT

صادرکننده اصلی تتر استیبل کوین و صرافی کریپتو Okx روز دوشنبه اعلام کردند که با وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) “در تحقیقی که منجر به مسدود کردن داوطلبانه و فعالانه تقریباً 225 میلیون توکن USDT در کیف‌پول‌های خودسرپرست شده توسط تتر شد، همکاری کرده‌اند.” شرکت‌های ارز دیجیتال توضیح دادند که این کیف پول‌ها به یک سندیکای بین‌المللی قاچاق انسان در آسیای جنوب شرقی که مسئول یک کلاهبرداری عاشقانه جهانی «قصابی خوک» است مرتبط هستند.

تحقیقات مشترک با استفاده از ابزارهای شرکت تحلیل بلاک چین Chainalysis انجام شد و اقدام Tether نشان‌دهنده بزرگ‌ترین انجماد USDT در تاریخ است.

در این اطلاعیه توضیح داده شده است که پس از ماه‌ها تحقیق، Tether، Okx و سازمان‌های مجری قانون، از جمله وزارت دادگستری ایالات متحده، مکان‌های وجوه غیرقانونی را شناسایی کردند و خاطرنشان کرد: «این اقدامات باعث شروع درخواست توقف توسط سرویس مخفی ایالات متحده شد و انجماد داوطلبانه توسط تتر.”

بر اساس تحلیلی توسط Lookonchain، تتر روز دوشنبه 37 کیف پول مرتبط با یک گروه قاچاق انسان را مسدود کرد. این کیف پول ها USDT را به صرافی ارز دیجیتال Okx منتقل می کردند.

تتر بیان کرد:

تتر ادعا کرد: “کیف پول های منجمد در بازار ثانویه هستند و با مشتریان تتر مرتبط نیستند.” این شرکت رمزنگاری تاکید کرد: «تا جایی که کیف پول‌های قانونی توسط این عملیات ضبط شد، تتر به سرعت با مجریان قانون و صاحبان آن کیف‌ها همکاری می‌کند تا در صورت لزوم، آنها را آزاد کنند.» در ماه اکتبر، تتر 32 آدرس مرتبط با عملیات مشکوک در اسرائیل و اوکراین را مسدود کرد.

کلاهبرداری های کریپتو قصابی خوک در سطح جهانی در حال افزایش است. اداره تحقیقات فدرال (FBI) بارها در مورد این کلاهبرداری ها هشدار داده است. در آگوست سال گذشته، مقامات ایالات متحده گفتند که این نوع کلاهبرداری به طرز نگران کننده ای محبوب شده است. در آوریل امسال، وزارت دادگستری ایالات متحده یک ارز دیجیتال به ارزش 112 میلیون دلار را در یک سرکوب کلاهبرداری قصابی خوک توقیف کرد. هفته گذشته، سرویس درآمد داخلی (IRS) هشدار داد که مالیات دهندگان ایالات متحده در حال حاضر هدفمندترین جمعیت برای طرح های قصابی خوک هستند.

نظر شما در مورد مسدود کردن 225 میلیون USDT توسط تتر که ادعا می‌شود در کلاهبرداری‌های رمزنگاری «قصاب خوک‌ها» دخیل است چیست؟ نظرات خود را با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00