چرا بهترین زمان برای خرید بلست Blast فرا رسیده است؟

بهترین زمان برای خرید بلست

بلست (Blast) یکی از ارز های دیجیتال جدید است که چهارشنبه گذشته با عرضه اولیه ۱۷ میلیارد توکن و قیمت ۰.۰۲ دلار شروع به کار کرد. پس از راه‌اندازی و ایردراپ، قیمت این توکن بیش از ۴۰ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۲۹ دلار رسید، اما سپس وارد روند کاهشی شد تا بهترین زمان برای خرید بلست را مهیا کند.

در سه روز گذشته، قیمت بلست حدود ۲۸ درصد کاهش یافته و اکنون در محدوده قیمت اولیه خود معامله می‌ شود. در نمودار ۱۵ دقیقه‌ ای، الگوی کنج نزولی شکل گرفته که ممکن است نشانه‌ ای از تغییر جهت به سمت صعود باشد.

یکی دیگر از نکات مهم، حجم بالای لیکوییدیشن موقعیت‌ های لانگ (Long) نسبت به شورت (Short) در دو روز گذشته است. در این مدت، ۹۰.۴۸ هزار دلار پوزیشن لانگ و ۲۱.۷۰ هزار دلار پوزیشن شورت لیکویید شده‌ اند که نشان‌ دهنده علاقه به خرید در سطوح قیمتی پایین‌ تر است.

سطوح حمایتی برای بهترین زمان برای خرید بلست

تحلیلگران پلتفرم کوین‌ گب‌ بار (Coingabbar) معتقدند اگر قیمت بلست از الگوی کنج نزولی عبور کند، می‌ تواند به معنای پایان روند نزولی و آغاز یک رالی صعودی جدید به سمت سقف قیمتی قبلی یعنی ۰.۰۲۹ دلار باشد. اما اگر قیمت به زیر ۰.۰۲ دلار برسد، ممکن است نشانه‌ ای از ادامه روند نزولی و رسیدن به سطوح پایین‌ تر باشد. بنابراین، سرمایه‌ گذاران باید با احتیاط عمل کنند و سطوح حمایت و مقاومت کلیدی را در نظر داشته باشند.

سطوح حمایتی کلیدی می توانند ۰.۰۱۸۰۰۰ و ۰.۰۱۰۰۰۰ دلار باشند و  سطوح مقاومتی کلیدی ۰.۰۲۵۰۰۰ و ۰.۰۳۰۰۰۰ دلار هستند.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بلست با ۸.۲۸ درصد کاهش نسبت به روز گذشته در محدوده ۰.۰۲۰۷ دلار معامله می‌ شود. همچنین، حجم معاملات ۲۴ ساعته بلست با کاهش ۳۰.۸۳ درصدی به ۱۹۸.۸۵ میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار آن ۳۵۲.۳۷ میلیون دلار است.

با دنبال کردن تحلیل ها و سیگنال های رایگان آکادمی بیتریوم می توانید به بهترین نحوه سرمایه گذاری دست یابید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00