بررسی تحلیل تکنیکال اتریوم ETH: اتریوم می تواند به 4000 دلار برسد؟

اتریوم

قیمت اتریوم پس از تکمیل چهارمین هالوینگ بیت کوین، به طور پیوسته در مسیر رشد قرار گرفته است. در این مسیر، قیمت این رمزارز توانست از ۲۸۷۰ دلار به ۳۳۳۵ دلار ارتقا یابد و رشدی ۱۷ درصدی را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت اتریوم در حال حاضر در میانه یک الگوی کنج نزولی قرار دارد. اگرچه چشم‌انداز کوتاه مدت برای اتریوم نزولی است، اما عبور اخیر قیمت از مقاومت هفتگی ۳۲۸۰ دلار، سیگنالی مثبت را ارائه داده است.

تحلیل تحلیل گران برجسته از قیمت اتریوم در آینده ای نزدیک

اگر روند صعودی حفظ شود، احتمال شکستن الگوی کنج نزولی و افزایش بیشتر قیمت اتریوم وجود دارد. از سوی دیگر، داده‌های درون زنجیره‌ای Lookonchain نشان می‌دهد که سرمایه‌گذار برجسته جیمز فیکل (James Fickel) در حال جمع‌آوری ETH است و همچنین موقعیت لانگ خود در جفت معاملاتی ETH/BTC را حفظ کرده است.

داده‌های پلتفرم Lookonchain نشان می‌دهند که فیکل ۲۳۰۱ توکن رپد بیت کوین (WBTC) به ارزش تقریبی ۱۱۹.۷۵ میلیون دلار وام گرفته و سپس این توکن‌های WBTC را با ۴۱۹۴۷ اتریوم با نسبت ۰.۰۵۵ معامله کرده است.

به طور جالب، این اقدام با راه‌اندازی صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین در ۱۰ ژانویه همزمان بوده است. همچنین، فیکل در سه روز گذشته ۳۵ میلیون دلار USDC را برای خرید ۱۰۹۵۲ اتریوم، هر کدام به قیمت ۳۱۹۶ دلار، اختصاص داده است.

این سرمایه‌گذاری قابل توجه، احساسات صعودی نسبت به ETH را نشان می‌دهد و قدرت بیشتری را برای خریداران جهت شکستن الگوی کنج فراهم می‌کند. این بریک آوت احتمالی، نشان دهنده پایان اصلاح قبلی است و حتی ممکن است قیمت را به بالای ۴۰۰۰ دلار بازگرگرداند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه در محدوده ۵۰ درصد قرار دارد که نشان‌دهنده بازگشت احساسات مثبت به بازار اتریوم است. همچنین، برگشت و افزایش قیمت در مرز پایینی اندیکاتور باند بولینگر (Bollinger Band) نیز حمایت بیشتری را برای خریداران فراهم می‌کند.

بنابراین، با توجه به این تحلیل تکنیکال و سرمایه‌گذاری‌های جیمز فیکل، احتمال برای افزایش قیمت اتریوم و شکستن الگوی کنج نزولی وجود دارد. این افزایش ممکن است قیمت را به بالای ۴۰۰۰ دلار برساند.

برای دریافت آخرین تغییرات و تحولات دنیای ارز دیجیتال به تحلیل های رایگان آکادمی بیتریوم مراجعه بفرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

5 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00