این بار بیت کوین پشتوانه اتنا(Ethena) می شود!

اتنا بیت کوین

اتنا لبز(Ethena Labs)، که توکن USDe را صادر می‌کند، در نظر دارد بیت کوین را به عنوان ضمانت و پشتیبان برای این استیبل کوین به کار ببرد. این استراتژی با هدف افزایش حجم عرضه USDe  از ۲ میلیارد دلار فعلی انجام می‌شود و نقش کلیدی بیت کوین را به عنوان یک دارایی پشتوانه‌ای مورد تأکید قرار می‌دهد.

اتنا لبز، با تأکید بر اهمیت بیت کوین در افزایش مقیاس‌پذیری USDe، به رشد قابل توجه سود باز بیت کوین در بازارهای بزرگ اشاره کرده است. در طول سال گذشته، سود باز بیت کوین(BTC) از ۱۰ میلیارد دلار به ۲۵ میلیارد دلار افزایش یافته، که این رشد، از پیشرفت مشتقات اتریوم( ETH) پیشی گرفته است.

این شرکت، نقدینگی و مقیاس‌پذیری بیت کوین را برای دلتا هجینگ(delta hedging) مناسب دانسته و قصد دارد با استفاده از این روش، محیطی امن‌تر برای کاربران USDe  ایجاد کند. اتنا از استراتژی دلتا هجینگ در بازار مشتقات به منظور حفظ ثبات و ارتباط قیمت USDe  با دلار استفاده می‌کند.

افزایش قیمت ENA، توکن بومی اتنا

لازم به ذکر است که پروژه اتنا و توکن بومی آن، ENA، در روزهای اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است. پیشرفت‌های این پلتفرم باعث شده تا تعداد کاربران شبکه افزایش یابد و قیمت توکن ENA رشد کند.

در زمان نگارش این خبر، قیمت توکن ENA در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۸ درصد افزایش یافته و به ۱.۱۱ دلار رسیده است. با این روند قیمتی، رمز ارز اتنا توانسته است به عنوان یکی از رمزارزهای پرطرفدار و سودآور در بازار شناخته شود.

جهت تحلیل روند رمز ارز اتنا میتوانید تحلیل تکنیکال آکادمی بیتریوم را دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00