اپتیمیسم OP به بالای 4 دلار باز می گردد؟ پرسودترین توکن این هفته را بشناسیم!

اپتیمیسم OP

با توجه به تحلیل‌ها و رویدادهای اخیر، علیرغم قیمت بیت کوین که پس از هاوینگ چهارم در سال 2024 می‌تواند تغییرات جالبی را نشان دهد قیمت اپتیمیسم OP در نزدیکی سطح ۲ دلار یک کف تشکیل داده و از آن زمان در حال صعود بوده است.

این هاوینگ، که در بلاک ۸۴۰,۰۰۰ بیت کوین انجام شد، تأثیر قابل توجهی بر نوسانات قیمتی دارد. از طرفی، قیمت خود بیت کوین نیز در نزدیکی سطح ۶۳ هزار دلار در حال نوسان است و خرس‌ها و گاو‌ها نمی‌توانند برتری خود را بر دیگری ثابت کنند.

قیمت اپتیمیسم در دو ماه گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و توسط یک خط روند نزولی در نمودار روزانه نشان داده شده است. با این حال، در پی هاوینگ اخیر بیت کوین، قیمت اپتیمیسم OP در نزدیکی سطح ۲ دلار یک کف تشکیل داده و از آن زمان در حال صعود بوده است.

اپتیمیسم OP

از زمان تشکیل این کف، قیمت حدود ۴۵ درصد افزایش یافته و به ۲.۶۳ دلار رسیده است. همچنین، قیمت این توکن در پی رشدی ۱۶.۵ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، موفق شده است خط روند نزولی را بشکند. بسته شدن کندل روزانه بالای مقاومت خط روند، نشان‌دهنده تغییر در پویایی بازار به نفع خریداران است.

تحلیل تحلیلگران از قیمت  ارز دیجیتال اپتیمیسم OP

به گفته تحلیلگران، رالی پس از شکست خط روند می‌تواند قیمت توکن اپتیمیسم OP را تا ۳.۴ دلار و پس از آن، تا ۴ دلار و حتی تا ۴.۷۸ دلار افزایش دهد. در نقطه مقابل، اگر فشار فروش ادامه یابد، امکان سقوط قیمت به زیر ۲ دلار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی سطح خنثی ۵۰ درصد در نوسان است که نشان‌ می‌دهد احساسات منفی بازار در حال بهبود به سمت خنثی است.

همچنین، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ممکن است به عنوان یک مقاومت پویا در برابر افزایش قیمت عمل کند. از طرفی، تحلیلگران معتقدند رالی پس از شکست خط روند می‌تواند قیمت توکن اپتیمیسم OP را تا ۳.۴ دلار و پس از آن، تا ۴ دلار و حتی تا ۴.۷۸ دلار افزایش دهد . در نقطه مقابل، اگر فشار فروش ادامه یابد، امکان سقوط قیمت به زیر ۲ دلار وجود دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی سطح خنثی ۵۰ درصد در نوسان است که نشان‌ می‌دهد احساسات منفی بازار در حال بهبود به سمت خنثی است. این نشان‌دهنده تعادل بین خریداران و فروشندگان است.

با توجه به تحلیل‌ها و رویدادهای آینده، قیمت اپتیمیسم OP می‌تواند تغییرات جذابی را نشان دهد. اگر به عنوان یک سرمایه‌گذار، به دنبال فرصت‌های سودآور هستید، می‌توانید با دقت به تحلیل‌ها و شاخص‌های بازار توجه کنید.

به هر حال، بازار ارزهای دیجیتال پویا و پیچیده است و توصیه می‌شود قبل از هر تصمیمی، آموزش های تحلیل تکنیکال آکادمی بیتریوم انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

4 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00