الگوی 2020 برای بیت کوین توسط نهنگ ها تکرار می شود؟

نهنگ بیت کوین

جولیو مورنو، سرپرست تیم تحقیقاتی کریپتوکوانت، اخیراً خبر از ورود چشمگیر ۱۰۰ میلیارد دلار توسط نهنگ‌های بیت کوین به بازار داده است. این حرکت، نشان‌دهنده رشد اعتماد به آینده درخشان قیمت بیت کوین به عنوان یک دارایی بلندمدت است.

به نظر می‌رسد که این سرمایه‌گذاری‌های عظیم، بخشی از یک روند انباشتی بزرگ‌تر هستند که در آن، روزانه ۱ میلیارد دلار به دارایی‌های نهنگ‌های جدید افزوده می‌شود.

تحلیل الگوی 2020 برای بیت کوین

کی یانگ جو، موسس کریپتوکوانت، شباهت‌های قابل توجهی بین وضعیت کنونی بازار و الگوی 2020 برای بیت کوین که  در نیمه‌های سال ۲۰۲۰ مشاهده شد، مشخص کرده است. در دوره الگوی 2020 برای بیت کوین، انباشت نهنگ‌ ها منجر به یک روند صعودی شد که قیمت بیت کوین را در سال ۲۰۲۱ به اوج ۶۹ هزار دلار رساند.

فعالیت‌های فزاینده درون زنجیره‌ای و سرمایه‌گذاری مستمر نهنگ‌ها، احتمال تکرار چنین روند صعودی را در آینده نزدیک می‌دهد.

الگوی 2020 برای بیت کوین

این تحولات، از یک سو، علاقه و خوش‌بینی فزاینده بازار به بیت کوین را نشان می‌دهد و از سوی دیگر، با وجود نوسانات قیمتی نسبتاً پایین، ممکن است بستری برای رالی بعدی فراهم کند.

تحلیلگران مقاومت کلیدی بیت کوین را در حدود ۷۲ هزار دلار تخمین زده‌اند و بر این باورند که شکستن این سطح می‌تواند به رکوردشکنی‌های قیمتی جدید و رسیدن به قیمت ۷۵ هزار دلار منجر شود.

در زمان انتشار این گزارش، قیمت بیت کوین با افزایشی کمتر از ۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، در حدود ۶۷۷۰۰ دلار معامله می‌شود. همچنین، حجم معاملات روزانه بیت کوین با کاهشی معادل ۵۶.۲۴ درصد به ۱۱.۱۹۶ میلیارد دلار رسیده است.

برای دریافت اطلاعات روزانه از روند تحلیلی قیمت ارز های دیجیتال تحلیل رایگان آکادمی بیتریوم را از دست ندهید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00