بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

خلاصه مقاله بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار

پادکست رایگان ارز دیجیتال از مقدماتی تا پیشرفته
بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار بلند مدت برای سرمایه گذاری کدام اند؟ بیت کوین (BTC) اتریوم (ETH) کاردانو (ADA) پولکادوت (DOT) پیوند زنجیره ای (LINK) 1. روی بیت کوین (BTC)…
گوش دادن به این پادکست

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت✔️

بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار بلند مدت برای سرمایه گذاری کدام اند؟

  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • کاردانو (ADA)
  • پولکادوت (DOT)
  • پیوند زنجیره ای (LINK)

1. روی بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری بلند مدت کن!

بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان از نظر ارزش بازار است. می‌توانید از آن برای خریدهای آنلاین و غیرحضوری استفاده کنید، یا اگر مانند اکثر سرمایه‌گذاران بیت‌کوین هستید، آن را به عنوان یکی از دارایی‌های خرید و نگهداری خود در سبد سرمایه‌گذاری خود ببینید. این بیشتر به یک سرمایه گذاری امن تبدیل شده است تا یک ارز، و جایگاهی برای آن در سبد ارزهای دیجیتال بلندمدت شما ایجاد کرده است.

بیت کوین در سال 2021 زمانی که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا اعلام کرد که این شرکت 1.5 میلیارد دلار خریداری کرده است، تقویت شد و بعداً، بیت کوین را به عنوان پرداخت برای خودروهای خود می پذیرد.

اگرچه ماسک مدت کوتاهی پس از آن به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی لغو شد و در نهایت بیشتر دارایی‌های بیت‌کوین تسلا را فروخت، بسیاری از شرکت‌های دیگر از جمله مایکروسافت، پی پال، هوم دیپو و راکوتن، بیت‌کوین را به عنوان پرداخت می‌پذیرند، البته در برخی موارد غیرمستقیم.

بیت کوین بخرم یا اتریوم؟ کلیک کن!

سایر مشاغل در حال اضافه کردن بیت کوین به سرمایه گذاری خود هستند. و در ماه آوریل، گلدمن ساکس اولین وام نقدی خود را با تضمین بیت کوین ارائه کرد.

بیت کوین دارایی بی ثباتی است که هر روز آن را ردیابی می کنید، همانطور که با کاهش قیمت اخیر آن به زیر 18000 دلار از بالاترین سطح یک ساله بیش از 68000 دلار مشهود است. با این حال، این دارایی سرمایه گذاری با بهترین عملکرد در 10 سال گذشته بوده است، و ارتقای شبکه اخیر برای افزودن عملکرد، این پلتفرم را مفیدتر کرده و می تواند سکه را با ارزش تر کند. از آنجایی که همه ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند بی‌ثبات باشند، اگر به‌دنبال نگه‌داری طولانی‌مدت هستید، چسبیدن به اولین و با ارزش‌ترین رمزارز می‌تواند منطقی باشد.

2. سرمایه گذاری بلند مدت روی اتریوم (ETH)

ETH به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود. اتریوم هم نام یک پلتفرم بلاک چین و هم نام رمز ارز بومی این پلتفرم است. این توکن را می توان به عنوان یک ذخیره ارزش، که نقطه قوت بیت کوین است، استفاده کرد، اما اتریوم همچنین به عنوان یکی از بهترین پلتفرم ها برای برنامه های غیرمتمرکز، که به آن dApps نیز می گویند، ظاهر شده است.

در واقع، به دلیل پشتیبانی از برنامه های کاربردی مانند قراردادهای هوشمند، که در صورت برآورده شدن شرایط خاص، عملکردی را به طور خودکار اجرا می کنند، به پلتفرم مورد علاقه توسعه دهندگان تبدیل شده است.

اتریوم در حال ارتقا است. به گفته وب‌سایت اتریوم، ابتدا Eth2 نامیده می‌شود و اکنون به عنوان The Merge از آن یاد می‌شود، نتیجه بهبود مقیاس‌پذیری، امنیت و پایداری شبکه خواهد بود.

در حالی که برخی از تحلیلگران تردید دارند که ادغام اثر صعودی بر ETH داشته باشد، برخی دیگر معتقدند ارزش اتریوم در سال جاری می تواند بیش از دو برابر شود. خیلی به موفقیت The Merge بستگی دارد که برای 19 سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده است. از اواسط ژوئیه، گاوهای نر ETH در انتظار خرید سکه هستند که باعث افزایش بیش از 50 درصدی قیمت در طول یک هفته می شود. به فینبولد

گلدمن ساکس به علاقه سرمایه گذاران به ETH توجه کرده است. این شرکت قصد دارد معاملات گزینه های اتریوم را درست همانطور که برای بیت کوین اجازه می دهد، ارائه دهد.

3.سرمایه گذاری بلند مدت روی کاردانو (ADA)

Cardano یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت است. در حالی که عملکرد سکه در بازار نزولی به هم ریخته است – بنیانگذار چارلز هاسکینسون توییت کرد: “کاردانو می تواند سرطان را درمان کند … و ما همچنان سقوط می کنیم” – این پلتفرم یک مزیت بزرگ نسبت به اتریوم دارد: پروتکل اثبات سهام.

در حالی که اتریوم در حال حاضر از پروتکل اثبات کار قدیمی‌تری برای تأیید تراکنش‌ها و محافظت از یکپارچگی شبکه استفاده می‌کند، پروتکل اثبات سهام کاردانو عملکرد مشابهی دارد، اما سریع‌تر، ارزان‌تر و کم مصرف‌تر است.

اگرچه ارتقای اتریوم ممکن است زمین بازی را یکسان کند – و بازار را با دارایی های اثبات سهام پر کند – محبوبیت کاردانو در میان توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز می تواند تقاضا را برای توکن ADA آن بالا نگه دارد.

طبق گفته CoinMarketCap، در 24 ساعت پس از “هارد فورک” اخیر کاردانو یا تغییر پروتکل آن، بیش از 100 قرارداد هوشمند در شبکه مستقر شد، و از آن زمان تاکنون رشد تصاعدی را تجربه کرده است.

4. روی پولکادوت (DOT) سرمایه گذاری بلند مدت کن!

با ارزش بازار بیش از 8.58 میلیارد دلار، پولکادوت از زمان عرضه در سال 2020 به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال بلندمدت برای خرید تبدیل شده است. این نه تنها یک ارز رمزنگاری شده بلکه یک شبکه بلاک چین است که در آن توسعه دهندگان می توانند سیستم های نوآورانه و غیرمتمرکز بسازند.

پولکادوت برای اتصال بلاک چین های مستقل مختلف به یک شبکه واحد و حتی ایجاد زنجیره های جدید ساخته شده است. این ادغام به کاربران اجازه می‌دهد تا به اعتبار اثبات سهام امنیت و تراکنش‌های شبکه دسترسی داشته باشند و انتقال دارایی‌های دیجیتال مانند برنامه‌ها و توکن‌ها را در زنجیره‌های بلوکی آسان‌تر می‌کند.

با بیش از 20000 سکه و توکن ارزهای دیجیتال مختلف در بازار، علاقه سرمایه گذاران به سرعت در حال افزایش است. اما انتخاب ترکیب مناسب برای به حداکثر رساندن بازده بلندمدت شما در بهترین شرایط می‌تواند دشوار باشد – تلاش برای انجام این کار در بازار نزولی ارزهای دیجیتال، با نام مستعار «زمستان رمزنگاری»، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد.

اگر می‌پرسید بهترین ارزهای رمزنگاری بلندمدت برای خرید در سال جاری کدامند، به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید.

در حالی که برخی از تحلیلگران تردید دارند که ادغام اثر صعودی بر ETH داشته باشد، برخی دیگر معتقدند ارزش اتریوم در سال جاری می تواند بیش از دو برابر شود. خیلی به موفقیت The Merge بستگی دارد که برای 19 سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده است. از اواسط ژوئیه، گاوهای نر ETH در انتظار خرید سکه هستند که باعث افزایش بیش از 50 درصدی قیمت در طول یک هفته می شود. به فینبولد

گلدمن ساکس به علاقه سرمایه گذاران به ETH توجه کرده است. این شرکت قصد دارد معاملات گزینه های اتریوم را درست همانطور که برای بیت کوین اجازه می دهد، ارائه دهد.

5. پیوند زنجیره ای (LINK) برای سرمایه گذاری بلند مدت

چین لینک به عنوان پنجمین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت در رتبه بندی قرار دارد. شبکه مبتنی بر اتریوم که در سال 2014 راه اندازی شد، داده های بلادرنگ از قراردادهای هوشمند خارج از بلاک چین تا قراردادهای هوشمند درون بلاک چین را از طریق گره ها و اوراکل ها ارائه می کند. طبق گفته Securities.io، ماموریت آن ایجاد اولین شبکه اوراکل بلاک چین در جهان است.

اوراکل‌ها پشت برخی از مهم‌ترین فناوری‌های بلاک چین هستند و در گسترش بلاک چین نقشی جدایی‌ناپذیر دارند.

بنزینگا گزارش داد که ارتقاء Chainlink 2.0 که در یک وایت پیپر در سال 2021 توضیح داده شده است، شبکه‌های خارج از زنجیره را در بالای اوراکل‌ها ایجاد می‌کند تا فشار محاسباتی را در شبکه اصلی اتریوم کاهش دهد. وایت پیپر خاطرنشان کرد: این ارتقا همچنین Staking را اجرا می کند که با ارائه گره هایی با “محرک های اقتصادی قوی برای رفتار قابل اعتماد و صحیح” امنیت را افزایش می دهد.

توکن Chainlink که LINK نامیده می شود، تراکنش ها را در شبکه تسهیل می کند. در حال حاضر ارزش بازار آن 3.4 میلیارد دلار است که آن را در زمره 25 ارز دیجیتال بزرگ قرار می دهد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدام است؟

این ارزهای دیجیتال برتر، بهترین معاملات برای کسانی هستند که علاقه مند به سرمایه گذاری های کوتاه مدت در سال 2022 هستند.
از بیت‌کوین و اتریوم گرفته تا دوج کوین و تتر، هزاران ارز دیجیتال وجود دارد که می‌تواند راه‌اندازی یک استراتژی سرمایه‌گذاری ایمن را برای معامله‌گران جدید سخت کند. سرمایه گذاران جدید عموماً به دنبال سرمایه گذاری های کوتاه مدت برای آزمایش آب هستند و سپس با توجه به بودجه خود برای سرمایه گذاری بلندمدت به دنبال ارزهای دیجیتال مناسب هستند. برای سرمایه‌گذاران، بررسی ارزهای دیجیتال از چندین منظر، از جمله دیدگاه سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و دولت‌ها، ضروری است تا ثبات اساسی این ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرند. کاملاً مشهود است که ارزهای دیجیتال یک عنصر مهم و رو به رشد در اقتصاد دیجیتال امروزی هستند.

۱۰ ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

سرمایه گذاری کوتاه مدت روی چین لینک (link)

Chainlink یکی از سریع‌ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد است که ورودی و خروجی‌های ضد دستکاری و قابل اعتمادی را برای قراردادهای هوشمند پیچیده در هر بلاک چین ارائه می‌کند. سرمایه‌گذاران همچنین می‌توانند با کمک Chainlink به هر API خارجی متصل شوند و پرداخت‌ها را در هر کجا ارسال کنند. شبکه غیرمتمرکز آن امکان ارزیابی همان داده ها را قبل از تبدیل شدن به یک محرک فراهم می کند و ارزش کلی ارز دیجیتال حفظ می شود.

الگوراند Algorand (algo) برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

اولین ارز رمزپایه ای که می تواند تمام میم کوین های اصلی را از بین ببرد، الگوراند است. مکانیسم اجماع بلاک چین منحصر به فرد آن نسبت به اثبات سهام سنتی بهبود یافته است. این مکانیسم به عنوان اثبات سهام خالص شناخته می شود، می تواند به طور مخفیانه و تصادفی گروه های کوچکی از دارندگان ALGO را برای رای دادن به پیشنهادات و پیشنهاد بلوک ها انتخاب کند. با انجام این تصادفی‌سازی، توسعه‌دهندگان Algorand به طور موثر امکان گروه‌های کوچکی از دارندگان را که احتمالاً بازار را مختل می‌کنند، از بین برده‌اند.

سرمایه گذاری کوتاه مدت کاردانو (Cardano) ADA

یکی از بزرگترین جنبه های کاردانو نحوه ساخت آن است. کاردانو یک نقشه راه متشکل از پنج مرحله ارائه کرده است که به هدف نهایی یعنی تبدیل شدن به یک سیستم غیرمتمرکز خودپایدار منجر می شود. ADA همچنین قراردادهای هوشمند را در سال جاری راه اندازی کرد. همچنین یکی از محورهای اصلی این طرح، تکیه بر بررسی همتایان قبل از راه اندازی هر گونه به روز رسانی است.

امروز سرمایه گذاری کنید: ۷ ارز دیجیتال برتر برای هولد کردن

سرمایه گذاری کوتاه مدت پولکادوت Polkadot (DOT)

ارزهای رمزنگاری شده ممکن است از هر تعداد بلاک چین استفاده کنند و پولکادوت قصد دارد با ایجاد یک شبکه ارز دیجیتال که بلاک چین های مختلف را به هم متصل می کند، آنها را یکپارچه کند. این ادغام ممکن است نحوه مدیریت ارزهای دیجیتال را تغییر دهد و از زمان راه‌اندازی DOT در سال 2020 باعث رشد چشمگیر شود.

سود دوج کوین Dogecoin (DOG) با سرمایه گذاری کوتاه مدت

به لطف افراد مشهور و رهبران غول پیکر فناوری، DOGE به عنوان یکی از مهم‌ترین میم‌کوین‌ها، موضوع داغ صنعت کریپتو بوده است. از سال 2013، Dogecoin یک پایگاه طرفداران وفادار جمع آوری کرد و به یک گزینه برجسته ارز دیجیتال تبدیل شد. بسیاری از رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین را جدا کنید، هیچ محدودیتی برای تعداد Dogecoin هایی که می توان ایجاد کرد وجود ندارد، که باعث می شود با افزایش عرضه، ارز در معرض کاهش ارزش قرار گیرد.

استلر (Stellar ) (XLM) برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

نشان دهنده همه چیزهای خوب در مورد توسعه فناوری بلاک چین متمرکز بر مالی است. با زیرساخت پرداخت موجود، اعتبار و تسویه یک پرداخت برون مرزی ممکن است تا یک هفته طول بکشد. چیز دیگری که استلار را نسبت به سایر رقبای شبکه پرداخت خود محبوبیت زیادی بخشید، هزینه کم برای تکمیل این تراکنش ها و سرعت استثنایی آن است.

لایت کوین (Litecoin) (LTC)

در حال حاضر، لایت کوین پرمخاطب ترین ارز رمزنگاری شده در بازار است. از آنجایی که روابط بین تقاضا و عرضه یک نیروی حیاتی برای قوانین اساسی اقتصاد بازار است، گمانه زنی های گسترده ای در مورد کاهش عرضه منجر به افزایش قیمت آن می شود. LTC یکی از اولین فورک های بیت کوین است که اخیراً به دلیل نوآوری های مداوم آن محبوب شده است.

Aave (آوی) برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

Aave یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. سرمایه گذاران می توانند از این پلتفرم برای وام دادن، ایجاد درآمد از طریق وام یا قرض گرفتن استفاده کنند و همچنین می توانند Aave را فقط به عنوان یک ارز دیجیتال نگه دارند. سیستم Aave مکانی عالی برای کاربران برای کسب درآمد غیرفعال است. وام گیرندگان همچنین می توانند از تنوع نرخ های بهره موجود و امکانات مختلف استقراض بهره مند شوند.

سرمایه گذاری کوتاه مدت روی اتریوم (Ethereum)

اتریوم یک بازیگر شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است. این دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و از سال 2015 وارد بازار شده است. این رمزارز در حال راه اندازی اتریوم 2.0 است که بزرگترین مشکلی که اتر امروز در مورد سرعت تراکنش با آن مواجه است را حل خواهد کرد.

سود شیبا اینو (Shiba Inu) برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

کارشناسان Crypto قبلاً اعلام کرده اند که Shiba Inu یک سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب در این بازار پرخطر است. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت مانند SHIB این پتانسیل را دارند که در طول ماه‌ها و در طول چند هفته یا ماه‌ها پول زیادی به دست آورند، اما به محض اینکه سقوط کنند، به سختی سقوط می‌کنند.

نظر شما در این باره چیست؟

1,765
اقتصاد کلان, سرمایه گذاری ارز دیجیتال
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست