سوزاندن 84 میلیارد بانک؛ قیمت میم کوین BONK را افزایش می دهد؟

قیمت میم کوین BONK

قیمت میم کوین BONK پس از افت در ساعات اولیه امروز، در کف روزانه ۰.۰۰۰۰۲ دلار حمایت شد. با ارائه پیشنهاد سوزاندن ۸۴ میلیارد، میم کوین BONK، احساسات جامعه بهبود یافت و قیمت این رمز ارز صعود کرد.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بانک با افزایشی 16.7 درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲7 دلار رسیده است. گزارش‌ ها نشان می‌ دهند که پس از ارائه پیشنهاد توکن‌ سوزی، حجم معاملات بانک ۱۶۹ درصد افزایش یافت و به بیش از ۵۷۰ میلیون دلار رسید که نشان‌ دهنده علاقه مجدد سرمایه‌گذاران به این توکن است.

تحلیل قیمت میم کوین BONK

این پیشنهاد هنوز در حال بررسی است و به تأیید نهایی نرسیده، اما تأثیرات آن به خوبی در بازار مشاهده می‌ شود. در صورت تصویب این طرح، قیمت میم کوین BONK می‌ تواند سقف تاریخی جدیدی را به ثبت برساند.

اندیکاتور های تکنیکال موجود در چارت قیمت BONKUSD از ادامه حرکت صعودی حکایت دارند. برای مثال، شاخص جریان پول (MFI) عدد ۵۳ را نشان می‌دهد که حاکی از تداوم جریان ورودی سرمایه به بازار است.

همچنین، اندیکاتور مکدی (MACD) به منطقه مثبت و بالاتر از خط سیگنال خود رسیده که منعکس‌ کننده یک روند صعودی رو به رشد است. هیستوگرام این اندیکاتور نیز افزایش فشار خرید را نشان می‌دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در سطح ۵۷ قرار گرفته که از سناریوی ادامه صعود حمایت می‌کند.

 

تحلیل قیمت میم کوین BONK

در حال حاضر، هدف قیمت بانک پس از تشکیل الگوی کف دوقلو، سطح ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار است.

شما می توانید آخرین تحلیل های ارز دیجیتال را از آکادمی بیتریوم به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید

4 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00