افزایش قیمت بیت کوین به طور ناگهانی! علت چیست؟

افزایش قیمت بیت کوین

در جهان پرنوسان ارزهای دیجیتال، بیت کوین همچون ستاره‌ای درخشان، با جهشی در افزایش قیمت بیت کوین به اوج ۶۳ هزار دلاری خود رسید. این افزایش قیمت، که بیش از ۳ درصد بود، نشان‌دهنده‌ی یک تغییر مثبت در بازار است که پس از روزهایی از نوسانات شدید، به دست آمده است. این پیشرفت، زمزمه‌هایی از تحلیل‌ها و گمانه‌زنی‌ها را در میان جامعه‌ی سرمایه‌گذاری به همراه داشته است.

اخیراً، یک پست از IntoTheBlock در پلتفرم X، موجی از خوش‌بینی را در دل سرمایه‌گذاران برانگیخته و به نظر می‌رسد که این خوش‌بینی، به شعله‌ور شدن قیمت‌ها کمک کرده است.

گزارش‌های این شرکت تحلیلی نشان می‌دهد که تقریباً ۵.۱ میلیون آدرس بیت کوین، که حدود ۱۰ درصد از کل دارندگان را تشکیل می‌دهند، در بازه‌ی قیمتی فعلی تا سقف تاریخی ۷۲۵۰۰ دلار، خریداری‌هایی انجام داده‌اند که نشان‌دهنده‌ی ورود خریداران جدید به بازار و افزایش اعتماد به بیت کوین است.

تحلیلگر معروفی با نام مستعار RektCapital، اعلام کرده که بیت کوین از منطقه‌ی خطر پس از هاوینگ خارج شده و اکنون در مسیر صعودی قرار دارد. این تحلیلگر بر این باور است که افزایش اخیر قیمت، نشان‌دهنده‌ی بازگشت اعتماد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال است.

یک تحلیلگر دیگر به نام Mags، افزایش قیمت بیت کوین را به نشانه‌های تحلیل تکنیکال مرتبط می‌داند، به ویژه به میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در نمودار روزانه. Mags به الگویی تاریخی اشاره کرده که در آن، بیت کوین هنگام رسیدن به این میانگین متحرک یا قرار گرفتن کمی پایین‌تر از آن، کف قیمتی را تجربه می‌کند.

او می‌گوید که در ژانویه، زمانی که بیت کوین آخرین بار این میانگین متحرک را لمس کرد، شاهد افزایش ۹۰ درصدی بودیم و اکنون که قیمت دوباره به این سطح رسیده، انتظار می‌رود که افزایش مشابهی را شاهد باشیم.

افزایش قیمت بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین در انتظار است!

تحلیلگران برجسته‌ی دیگری نیز، از جمله Ali Martinez و Michael van de Poppe، در مورد سطوح کلیدی که می‌توانند بر آینده‌ی افزایش قیمت بیت کوین تأثیر بگذارند، صحبت کرده‌اند. Martinez بر اهمیت بازپس‌گیری سطح ۶۴۲۹۰ دلار تأکید کرده و معتقد است که این می‌تواند به صعود احتمالی تا ۷۶۶۱۰ دلار منجر شود، در حالی که اگر این سطح بازپس‌گیری نشود، ممکن است شاهد سقوط تا ۵۱۹۷۰ دلار باشیم.

از سوی دیگر، van de Poppe در مورد اهمیت حفظ سطح ۶۰ هزار دلار به عنوان یک حمایت مهم صحبت کرده و اشاره کرده که در صورت از دست رفتن این سطح، قیمت ممکن است تا محدوده‌ی ۵۲ تا ۵۵ هزار دلار کاهش یابد.

این افزایش قیمت بیت کوین همزمان با افزایش شاخص سود باز رخ داده که نشان‌دهنده‌ی تمایلات صعودی معامله‌گران است. داده‌های Coin Glass نشان می‌دهند که سود باز معاملات آتی بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۳.۷۴ درصد افزایش به ۴۷۹.۸۸ هزار بیت کوین یا ۳۰.۲۵ میلیارد دلار رسیده است، که این موضوع خود گواهی بر اعتماد رو به رشد به این ارز دیجیتال مهم است.

برای بررسی تحلیل های رایگان و VIP روزانه می توانید به آکادمی بیتریوم بپیوندید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00