بیت کوین به عقب بر میگردد؟ تکرار الگوی سال 2016 و افزایش قیمت بیت کوین در این چرخه!

قیمت بیت کوین در حال تکرار سال 2016

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که بیت کوین در حال پیمودن مسیری است که پیش‌تر در دوره پس از نیم‌شدن پاداش ماینینگ در سال ۲۰۱۶ تجربه شده است. در این بین، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد قیمت بیت کوین در حال تثبیت یک کف قیمتی است و برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در اوج چرخه فعلی، قیمت به ۳۵۰ هزار دلار خواهد رسید.

تحلیلگر شناخته‌شده‌ای با نام مستعار رکت کپیتال اظهار داشته که بیت کوین در حال تکرار الگوی سال ۲۰۱۶ است و در حال ایجاد یک سایه زیر محدوده انباشت مجدد خود در یک دوره سه هفته‌ای پس از نیم‌شدن است. او معتقد است که هر قیمتی زیر 61081 دلار در این چرخه به عنوان محدوده انباشت مجدد تلقی می‌شود. بر اساس داده‌های فعلی، بیت کوین در حدود ۶۱۰۴۲ دلار معامله می‌شود.

چرخه بیت کوین سال 2016 تکرار می شود

 

علاوه بر این، رکت کپیتال تأکید کرده که بیت کوین در مرحله‌ای قرار دارد که در صورت تکرار الگوی سال ۲۰۱۶، می‌تواند طی شش ماه آینده شاهد رشد ۴۸ درصدی باشد و به قیمت ۹۷۳ دلار برسد.

تیموتی پترسون، مدیر سرمایه‌گذاری Cane Island Alternative Advisors، نیز معتقد است که اصلاح قیمت از سقف تاریخی نشان‌دهنده هدفی بلندپروازانه است و پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین ممکن است تا ابتدای سال ۲۰۲۵ تا شش برابر افزایش یابد. او بر این باور است که سقف قیمت چرخه فعلی می‌تواند بین ۱۷۵ هزار تا ۳۵۰ هزار دلار باشد و این افزایش قیمت طی ۹ ماه آینده رخ خواهد داد.

در نهایت، تحلیلگری با نام مستعار دان کریپتو بیان کرده که میانگین متحرک ۱۰۰ روزه نشان‌دهنده احتمال تثبیت کف قیمتی توسط بیت کوین است.

توجه داشته باشید که این تحلیل‌ها بر اساس داده‌های تاریخی و فرضیات موجود در بازار ارزهای دیجیتال است و همواره ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در این بازار وجود دارد بنابراین بهتر است آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و همچنین اخبار ارز های دیجیتال را همیشه دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

5 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00