اتریوم در مسیر صعود، اما مراقب باشید

اتریوم در مسیر صعودی، اما مراقب باشید

قیمت اتریوم پس از عبور از سطح 2000 دلار در حال نوسان است و تحلیلگران معتقدند که این ارز دیجیتال در حال حاضر در یک وضعیت خنثی قرار دارد. برخی از شاخص های فنی نشان می دهند که ممکن است شاهد یک روند صعودی باشیم، اما برخی دیگر از شاخص ها هشدار می دهند که سرمایه گذاران باید احتیاط کنند.

تحلیل اتریوم

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته بالای 2000 دلار باقی مانده است و بین 2031 و 2072 دلار معامله شده است. ETH در هفت روز گذشته 8 درصد و در 30 روز گذشته 32.5 درصد افزایش یافته است. در حوزه نوسان سازها، اتریوم یک وضعیت عمدتا خنثی را نشان می دهد، با شاخص قدرت نسبی (RSI) در 72.2 و قرائت استوکاستیک در 76.0، که هر دو نشان دهنده توقف احتمالی در حرکت هستند، اما این ها سیگنال های فروش نیستند.

با وجود اینکه قیمت اتریوم در حال افزایش است، شاخص CCI نشان می دهد که این ارز دیجیتال ممکن است در حال ورود به محدوده اشباع خرید باشد. این اختلاف در شاخص های فنی می تواند به معنای یک دوره تثبیت قیمت باشد، زیرا معامله گران تصمیم می گیرند که آیا به خرید ادامه دهند یا خیر.

اتریوم در مسیر صعودی، اما مراقب باشید

میانگین‌های متحرک (MAs) یک روند صعودی یکنواخت را در همه بازه‌های زمانی نشان می‌دهند. میانگین های متحرک نمایی کوتاه مدت (EMA) و میانگین حرکت ساده (SMA) به مدت ده روز کاملاً بالاتر از قیمت فعلی ایستاده اند و نشان می دهد فشار خرید قوی است.این الگو در سراسر معیارهای 200 روزه نیز وجود دارد که همچنین از چشم انداز مثبت پایدار برای اتر از نظر میانگین متحرک حمایت می کند.

داده های EMA با ارزش های 10 روزه (1،986 دلار) تا 200 روز (1،743.9 دلار) که به راحتی از یک سناریوی صعودی پشتیبانی می کنند ، اثبات بیشتری در مورد این روند ارائه می دهد. استحکام EMAهای بلندمدت نشان می دهد که روند صعودی اتریوم در حال افزایش است و قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از قیمت های تاریخی کوتاه مدت و بلندمدت است.

ارقام SMA موازی با احساس خوشبینانه EMA هستند، با میانگین 10 روزه 1977.8 دلار و میانگین 200 روزه 1779.8 دلار. شکاف بین SMAهای کوتاه مدت و بلند مدت نشان دهنده افزایش اعتماد معامله گران و یک مرحله انباشت بالقوه است. به طور خلاصه، خرد جمعی میانگین‌های متحرک نشان می‌دهد که مسیر اتر آماده‌ی حرکت صعودی مداوم است، اگرچه با توجه به سیگنال‌های مختلط از نوسان سازها، توصیه می‌شود که مراقب باشید.

بازار گاوی: روند صعودی اتریوم ادامه دارد

با توجه به قدرت میانگین های متحرک و خوانش های متوسط در شاخص های RSI و تصادفی ، حکم برای اتریوم صعودی است. عملکرد مداوم بالاتر از سطح کلیدی EMA و SMA بازار خریدار قوی را تأیید می کند.

بازار خرسی: قیمت اتریوم ممکن است کاهش یابد

با وجود دیدگاه خوشبینانه از میانگین های متحرک، هشدارهای نوسان سازها را نمی توان نادیده گرفت. سطح RSI بالا و سطح تصادفی نزدیک به مرزهای بالایی مربوطه آنها هشدار می دهد که از نظر تجویز احتمالی ، زیرا از نظر تاریخی این سطوح به رکودها منجر می شوند.

نظر شما درمورد قیمت اتریوم چیست؟ شما قیمت اتریوم را چگونه می بینید؟ نظرات خود را با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00